Tashmë që sfidat në rrjete sociale janë kthyer në trend, balerina Klaudia Pepa ka menduar të nisë sfidën e saj në Instagram.

Bukuroshja elegante dhe e zhdërvjellët ka ndarë me ndjékësit një foto ku shfaqet e pozicionuar me kokë poshtë, me duart në tokë dhe këmbët në dy faqe muri përballë njëra-tjetrës. Voila! Kjo është sfida më e re e internetit.

Balerina ka ftuar të gjithë ata që munden, t’i përgjigjen kësaj sfide duke i dërguar edhe foto Klaudias.Klaudia Pepa 😍😍😍 Partecipa anche Tu alla #trevigliochallenge e divertiamoci insieme!! Imita il post 🥰 - realizzane uno simile - postalo nella tua galleria o nelle tue storie. - tagga me, @cctreviglio e @influ_endo - inserisci #trevigliochallenge Per le foto più belle tanti buoni in palio!! •••••••• Merr pjese edhe ti ne #trevigliochallenge te kenaqemi se bashku!!! -Realizo nje foto te ngjashme -postoje ne galleri ose ne story -me bej tag mua, @cctreviglio @influ_endo me hashtag #trevigliochallenge 😍 Photo shared by Klaudia Pepa on May 19, 2020 tagging @influ_endo, and @cctreviglio. Image may contain: one or more people

Të shumtë janë personat që janë vënë në lëvizje nga sfida e re, ndërsa fotot e tyre balerina i ka ndàrë në InstaStory.

Kjo sfidë është jo vetëm argëtuese, për të bën mirë edhe për të lëvizur paksa, pas një karantine dembele që kishim të gjithë.

Prej kohësh Klaudia Pepa është shpërngulur në Itali, ku po ndjék karrierën e saj si balerinë dhe është kthyer në një ndër emrat më të njohur, duke bërë krenar popullin shqiptar.Klaudia Pepa Le donne forti sono come uragani. Diventano indomabili, quasi irraggiungibili. Non si fermano davanti a nulla. Sono discrete e amano quasi in segreto. Hanno sguardi sicuri e il cuore pieno di lividi. Sorridono e ingoiano lacrime. Loro, sono le donne che fanno la differenza.
•••Mi piaceva questa frase di #LunaDelGrande••• ❤️ @deha_fashion Photo shared by Klaudia Pepa on May 03, 2020 tagging @deha_fashion. Image may contain: 2 people

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!