Kastro Zizo është bërë baba për herë të tretë. Këngëtari dhe aktori i njohur shqiptar ka dhënë lajmin e bukur përmes një postimi në Instagram, ku tregon pak nga portreti i ëmbël i djalit të sapoardhur në jetë.

Ai tregon edhe emrin e vogëlushit të cilin e ka quajtur Dante, ndërsa shpreh falënderime për partneren Sara për bekimin më të madh që i solli në jetën e tij.

“Sot në orën 04:55 am erdhi në jetë biri im Dante Bega shëndoshë e mirë. Të falenderoj shpirt Sara që më solle në jetë princin e vogël❤. Një falenderim i madh për mjekët e spitalit “Koco Glozheni” për çdo gjë që benë dhe klinikën @criostemcells për mundësinë e ruajties së qelizave staminale. Një bekim i madh në jetën time. Mbarësi dhe për të gjithë ju”.

Në muaji nëntor, Kastro Zizo, teksa prezantonte këngën pjesëmarrëse në “Kënga Magjike”, zbuloi se do të behet baba për herë të tretë. Ai tha se degët e familjes së tij do të shtohen, por pa zbuluar më tepër detaje.

Më pas, në emisionin e tij “Late Night Show”, Kastro zbuloi se është në pritje të një djali. Këngëtari gjatë kësaj kohe ka preferuar që imazhin e partneres së tij të mos e bëjë publik dhe dihen shumë pak detaje për vajzën që i ka rrémbyer zemrën.

Kastro ka edhe një djalë tjetër 14-vjeçar që quhet Dankan, si dhe një vajzë të vogël që jeton në Prishtinë me të ëmën.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!