Pasoja më e njohur e karantinës është shtimi në peshë dhe Kejvina Kthella duket se nuk i ka shpëtuar dot!

Ka qenë vetë modelja, ajo e cila në rrjetet sociale ka publikuar një foto, të shifrave që tregon peshorja dhe gjejeni pak, plot 71.2 kg.

Modelja me sa duket nuk ka mbajtur dietë gjatë periudhës së izòlimit, por e ka përkëdhelur veten me ushqime të shijshme.

“Nuk bën peshorja, si gjithmonë” , shkruan Kejvina teksa publkon foton në Instastory.

Në vetëm dy muaj pandemie, ajo ka shtuar mbi 8 kilogramë, kështu që nëse po ndiheni keq për peshën tuaj, qetësohuni!

Aktualisht Kejvina ndodhet në Itali te motra e saj, dhe udhëtimin e ka dokumentuar në Instagram me disa video ku shfaqet krah mbesës së saj të bukur.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!