Nëse menduat se karantina e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt po shkon vaj, e keni gabim!

Si të gjitha çiftet e tjera edhe Xhensila me Besin kanë momentet e tyre me njëri-tjetrin, mirëpo kjo është hera e parë që shohim një “zénkë” publike të dyshes.

Në fakt, zénka nis në garderobë dhe i gjithë shérri bëhet për shkak të rrobave.Ç'do bënte Xhensila po t'a tradhëtonte Besi…reagimi epik i ...

Mesa duket, Xhensilës i pëlqejnë shumë rrobat e Besit dhe herë pas here i merr ndonjë bluzë, ndonjë palë çorape… Duke e bërë Besin t’i kërkojë për ditë të tëra në dollap.

I acàruar nga ky veprim, aktori e quan partneren “hajdute” që madje po e lë edhe pa të brendshme.

Si macja me miun, ata i tërheqin rrobat njëri-tjetrit dhe video epike nuk duhet humbur! Kush gjen veten tek dyshja?

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!