Pothuajse 24 orë më parë, këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Artjola Toska, publikoi projektin e saj më të fundit.

“Ditëlindja” quhet kënga e cila do ju bëjë të kërceni në këto ditë karantine.Humb babanë disa orë para koncertit, dhimbje në familjen e ...

Ashtu si shumë projekte të këngëtares, edhe kjo është një këngë ritmike, që mund të shijohet fare lehtë darkave në shtëpi, madje akoma më shumë nëse festoni ditëlindjen në izòlim.

Menjëherë, Artjola ka marrë përgëzimet e fansave dhe kolegëve, të cilët i kanë uruar shumë suksese në vazhdim.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!