Jonida Vokshi do të bëhet shumë shpejt nënë për herë të parë. Ajo është në muajt e fundit të shtatëzanisë dhe shumë shpejt do të bëhet me vajzë.

Aktorja ka postuar së fundmi disa foto ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe në njërën prej tyre pozon në bregdet ndërsa ka veshur një fustan të zi ndërsa ka vënë duart mbi bark.

Aktorja ka marrë komente e mesazhe të shumta, por ajo që ka dashur të ndajë me publikun është një mesazh me humor nga aktorja Olta Gixhari.Komenti i Olta Gixharit për peshën e Jonida Vokshit gjatë ...

Olta është shtatëzanë në muajt e parë dhe ndërsa sheh foton e Jonidës shkruan: “Kur më merr uria shoh këtë dhe ha një kastravec”.

Jonida e ka postuar komentin e Oltës ndërsa shkruan se ka qeshur me lòt me mesazhin.

Jonida është në muajin e fundit të shtatëzanisë, ndërsa Olta në fillim dhe me humor ka vendosur të tregojë se si po ndihet me ndryshimin që po pëson trupi i saj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!