Disa ditë më parë, Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi prezantuan projektin e tyre të përbashkët në ekran.

Tema e projektit të ri lidhej me një garë mes çiftit, megjithatë ata nuk treguan arsyen pse kishte nisur konkurrenca mes tyre.

Transmetimi nisi të premten në platformën Gjirafa dhe titullohet “ Jonida Gjith fiton”!Dalin pamjet e ambientit super elegant ku do të martohen Jonida ...

Në llogaritë e tyre në Instagram, Jonida dhe Besniku kanë ndarë shpesh momente nga videot e tyre epike, ndërsa mbrëmjen e sotme Jonida na tregoi këngën e saj të parë rep.

Ky projekt ishte një “diss” për bashkëshortin, Besnikun dhe videon nuk duhet ta humbisni!

Jonida përpiqet të tregojë se ia ka bërë “8 me 2” partnerit dhe se ajo gjithmonë fiton.
Si ju duket performanca e “reperes”?

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!