Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj, duket se janë rikthyer sërish bashkë pas një periudhe ndàrjeje disa mujore.

Ata i dhanë fund marrëdhenies së tij në dhjetor të vitit që shkoi madje si këngëtarja ashtu edhe aktori deklaruan se ishin single.

Por disa javë më parë ata të dy u panë të postonin foto nga i njëjti vend, çka mjaftoi për të aluduar se mund të ishin rikthyer bashkë.

Vetë Jonida në një intervistë për revistën Story edhe pse nuk e pranoi e la të kuptohej që marrëdhënia e tyre ishte rregulluar.

Ndërsa këtë herë duket sikur ata të dy duan ta zyrtarizojnë lidhjen.

Këtë herë si Jonida ashtu edhe Romeo kanë pozuar në të njëjtën fushë me lule të vërdha dhe fotot janë postuar në të njëjtën kohë. Epo më shumë se kaq shumë detaje çfarë doni për ta vërtetuar?

Në fotot e saj Jonida ka shfaqet duke pozuar e lumtur në fushën me lule të verdha, ndërsa Romeo ka realizuar foto në ajër.

Këto foto duket se e vërtetojnë plotësisht se ata të dy janë janë bashkë dhe madje nuk po tentojnë më aspak ta fshehin një fakt të tillë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!