Historia e ndàrjes së Rudina Dembacaj dhe Aleksandër Varfaj është për t’u marrë shembull.

Ajo na bën të besojmë se jo detyrimisht duhet të kemi një ndàrje me debate, po dhe që me ish-partnerin mund të mbetemi miq shumë të mirë.

Së fundmi, Aleksandri ka festuar ditëlindjen dhe Rudina jo vetëm që e uroi publikisht, por edhe i paska bërë një dhuratë shumë të veçantë.

Rudina i ka dhuruar Aleksit një portofol me inicialet e tij dhe të Viktorias dhe një varëse çelësash me emrin e Vikit.

Foton e dhuratës, Aleksi e ka publikuar në Instastory dhe atë e ka shoqëruar me një zemër të kuqe.

Pas ndàrjes, Rudina dhe vajza e saj Viktoria janë shpërngulur në shtëpinë e ish-deputetit Mark Frroku, ku po jetojnë bashkë me fëmijët dhe prindërit e tij.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!