Ditën e djeshme kryefjala e lajmeve ishte Ilda Bejleri, e cila u përfol se po linte “Top Channel” për t’u larguar në “Tv Klan” përkrah Ardit Gjebresë.

Ka qenë një video që po qarkulloi që bëri që të gjithë të spekulonin pikërisht këtë gjë. Por burime për “Anabel” kanë treguar të kundërtën. Në fakt prezenca e Ilda Bejlerit lidhet me një event special që do të ndodhë tek “E Diela Shqiptare”.

Emisioni rreth orës 18:00 do të shndërrohet në një sfilatë e organizuar nga Joni Peçi, ku do të jenë të pranishëm me dhjetëra personazhe të njohur shqiptarë.

https://www.youtube.com/watch?v=9BKLgXYyaOM

Përpos Ilda Bejleri do të ketë edhe të ftuar të tjerë të rëndësishëm si: Inva Mula, Aurela Gaçe, Eli Fara Enada dhe Gerd Vaso, Bora Zemani, Xhensila Myrtezaj etj.

Thuhet se sfilata do të përshkruajë të gjitha ndjesitë e përjetuara gjatë kësaj periudhe të vështirë.

Pra, Ilda Bejleri për momentin nuk ka ndërmend që të “braktisë” Top Channel siç u përfol dje, por ajo do vazhdojë të prezantojë krah Edi Manushit tek “Procesi Sportiv”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!