Duket se janë të shpeshta rastet kur këngëtarja Enca Haxhia akùzohet se përdor silikon.

Kështu i ka ndodhur edhe pas videos së fundit që ka ndàrë me ndjékësit në Instagram, teksa xhiron videoklipin e këngës së saj më të re.

Enca shfaqet super séksi me një fustan të ngushtë që i tregon format, por duket se dikush e ka akùzuar sërish për silikon.

Ndaj, këngëtarja i ka kthyer një përgjigje publike, duke i mbyllur njëherë e mirë gojë komenteve të tilla.

“Sa herë që dikush përmend ‘silikon, rri si të ka bërë Zoti’ në profilin tim… Zoti derdh një lòt për ju. Thjesht gene të mira dhe e bekuar nga Zoti”- shkruan Enca.

Edhe më herët këngëtarja ka treguar se s’ka bërë asnjë ndërhyrje në trupin apo fytyrën e saj, mirëpo disa prej ndjéksëve ende nuk e besojnë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!