Megjithëse në mënyrë indirekte nëpërmjet këngëve kishte lënë të kuptohej se historia e tij me Loredanën kishte marrë fund njëherë e mirë, Mozzik e konfirmoi vetë sonte me gojën e tij në emisionin “NIN”.

Gjatë intervistës me Alaudin Hamitin, reperi s’mund t’i shpëtonte pyetjeve për mamanë e vajzës së tij, Loredanën, ndaj vendosi t’i japë fund njëherë e mirë këtyre thashéthemeve.

Mozzik tha për herë të parë se ishte ai që e mori vendimin për t’u ndarë dhe tregoi se nuk ka ndërmend të kthehet më me ish-partneren e tij.

“Nuk jena mo. Edhe s’kthehet kurgjo mo. Ishim dikur nuk jemi mo”- tha Mozzik duke i dhënë fund kësaj teme.

Megjithëse prej kohësh të ndàrë, ende nuk është zbuluar arsyeja që e çoi dyshen drejt këtij vendimi.Bored and lazy, Mozzik and Loredana are photographed at the airport

Pavarësisht ndàrjes, Loredana dhe Mozzik vazhdojnë të ruajnë marrëdhëniet me njëri-tjetrin për shkak të të voglës së tyre, Hana.

Jo vetëm kaq, por edhe thùmbimet për njëri-tjetrin nëpërmjet këngëve ende vazhdojnë…

Të jetë me të vërtetë fund?

Loredana dhe Mozzik ndahen sërish vetëm pak ditë pas ribashkimit ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!