Aktorja Olta Gixhari ndàu me ndjvkësit e saj pak ditë më parë lajmin e shtatëzanisë.

Me një foto romantike nga plazhi me partnerin, Olta tregoi se do të bëhet shumë shpejt nënë për herë të parë.

Ajo ndodhet aktualisht në Spanjë ku po qëndron prej më shumë se dy muajsh ku është bllòkuar për shkak të pandemisë.

Së fundmi ajo ka shpërndarë disa video nga makina ku shfaqet pa ‘make up’ dhe duket perfekte.

Olta shkëlqen e gjitha dhe duket në super formë.

Ajo e zbuloi që ishte në një lidhje disa muaj më parë gjatë spektaklit “Në kùrthin e Piter Pan”, ku deklaroi për herë të parë se është e dashuruar dhe e lumtur.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!