I ati i aktores së humorit Rudina Dembcaj ndodhet në spítal për shkàk të disa pròblemeve shëndetësore.

Ka qenë vetë ajo që e ka bërë me dije për të gjithë ndjekësit, nëpërmjet disa postimeve në InstaStory.

“Në përgjithësi, ne nuk i tregojmë momentet e vështira në rrjete sociale. Jo për t’i fshehur, por për të mos transmetuar trishtim te ata që na ndjekin! Por ja vlen ta bësh publike, kur ke falenderime të sinqerta për të thënë. Faleminderit mjekë dhe infermierë të QSUT. Faleminderit shëndetësisë së vendit tonë. sinqerisht Rudina Dembacaj. Faleminderit që po kujdeseni kaq shumë për babin tim të shtrenjtë”, ka shkruar ajo.

Aktorja nuk e tregon se nga se vuan i ati, por falënderon mjekët dhe infermierët e QSUT-së që po kujdesen për babanë e saj të shtrenjtë.

I urojmë shërim sa më të shpejtë të atit të aktores së njohur.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!