Prej vitesh jemi mësur ta shohim thuajse me të njëjtin ‘look’ këngëtaren Genta Ismajli; brune dhe me flokë të gjatë.

Mirëpo, duket se pas karantinës Genta ka menduar për disa ndryshime në pamjen e saj.

Jo vetëm që i ka prerë flokët me gjatësi deri tek supet, por ajo ka ndërruar tashmë edhe ngjyrë, raporton Iconstyle.

Genta është kthyer në një bjonde séksi dhe pamjet me ‘look’-un e ri i ka ndàrë me ndjékësit në InstaStory.

Këngëtarja tregon se është dashuruar me pamjen e saj të re dhe me siguri do ta shohim gjatë me këtë ‘look’.

Prej disa kohësh, Genta po shijon romancën me biznesmenin turk të quajtur Usta, me të cilin shumë shpejt do të kurorëzohet me martesë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!