Izolìmi në shtëpi e detyroi reperin Mozzik të mos e takojë dot të voglën e tij, Hanën.

Siç dihet, vogëlushja jeton me të ëmën, Loredanën, që prej ndàrjes së çiftit disa kohë më parë.

Kështu, reperi ka kaluar ditë të vështira, i djégur nga malli për të bijën që nuk e takonte dot prej tre mujash.

Siç tregoi më herët gjatë një interviste, Mozzik komunikonte çdo ditë me të, mirëpo nuk ishte aspak e njëjta gjë si ta takonte live.

Fatmirësisht, ditët e vuàjtjes dhe mallit morën fund, pasi sot reperi ka udhëtuar drejt Zvicrës për të takuar vogëlushen e tij.

Në InstaStory, ai ka ndàrë fotot më të ëmbla me Hanën, teksa kanë veshur atlete matchy-matchy me njëri-tjetrin.

Në një tjetër foto, Mozzik shfaqet pranë vaskës teksa e vogla bën dush, ndërsa të dy shihen me dashuri.

Pavarësisht mosmarrëveshjeve me njëri-tjetrin, Loredana dhe Mozzik kanë vendosur “të bëjnë paqe” për hir të së voglës së tyre Hana dhe kur është fjala për të, ata bëhen gjithmonë bashkë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!