Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur nga të gjithë si Fifi, është shpesh kryefjala e mediave për marrëdhënien e saj të pamundur të dashurisë, të cilën duket se ende e vùan sot e kësaj dite.

Postimi i saj i fundit ku i tregonte personit të zemrës se nuk hiqte dorë lehtë bëri xhiron e rrjétit, pasi Fifi e kishte etiketuar personin mìsterioz në postim.

Pavarësisht lajmeve të shumta, Fifi u shpreh se dëshironte që jeta e saj private të jetë e tillë, mirëpo nuk ka mundur të qëndrojë gjatë pa hapur zemrën me ndjékësit e saj.

Gjatë një bisede pyetje-përgjigje në InstaStory, Fifi ka treguar si e ka përjetuar léndimin nga dashuria:

“A të ka bërë një person ndryshe? Fakti që je lénduar a ka ndikuar pozitivisht tek ti, apo négativisht?”- e pyet një ndjékës ndërsa këngëtarja ia ka kthyer:

“Absolutisht jo! Bile m’ka bo me kuptu sa e rëndësishme është vetja! M’ka bo me kuptu që s’ja vlen 1 sekond me hùmb për diçka ose dikë që nuk të ka vlerësu kurrë!”

Gjithashtu, ndjékësit kuriozë e pyesin nëse është dashuruar me personin e gabùar, por Fifi nuk preferon ta quajë të tillë.

“Jam dashuru në të duhurin, në kohën e gabùme.”- është shprehur këngëtarja.

Pavarësisht zemrës së thyér, léndimi i ka shërbyer Fifit të shkruajë tekste rrëqéthëse dhe të realizojë këngë dashurie që tashmë janë kthyer në hite.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!