Këngëtarja Enca Haxhia dhe reperja Rina Balaj do të sjellin shumë shpejt një bashkëpunim!

Ky lajm që ka gëzuar fansat është konfirmuar ditën e sotme nga vetë Rina, në emisionin në T7, “Gjesi”.

Teksa ka promovuar albumin e ri në bashkëpunim me Sin Boy, i cili titullohet “MM” dhe përmban 20 këngë, reperja ka pasur edhe një surprizë.

Gjatë intervistës ajo u shpreh se ajo dhe Enca kanë menduar për një duet dhe jemi të bindur se bashkëpunimi i tyre s’do të vonojë shumë.

Megjithatë, Rina ende nuk ka dhënë një datë kontrete dhe detaje për projektin e ri që na bëri kaq kuriozë!

Alumi i ri i reperes, “MM”, ka thyér rekorde klikimesh në Greqi vetëm 24 orë pas publikimit dhe është kthyer në albumin më të shitur në shtetin fqinj!  Enca dhe Rina së shpejti me bashkëpunim? – Lajmi.net

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!