Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të bukura, e cila ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me historinë e saj të dashurisë me reperin Fero.

Shpeshherë ajo poston foto nga përditshmëria, duke na dhënë detaje shumë të vogla nga jeta e saj.

Së fundmi ajo ka treguar se është fanse e çmendur e aktorit shqiptar Albano Bogdo.

Sipas “Lajmi.net”, Arbenita ka postuar në InstaStory një ndër skeçet e tij duke shkruar “Jam fanse e çmendur e Albanos”. Por modelja mesa duket më vonë është penduar për këtë postim dhe e ka fshirë menjëherë.

Edhe pse jeton prej vitesh jashtë, Arbenita ka treguar se i ndjek spektaklet e humorit në Shqipëri, madje paska edhe një aktor të preferuar që qenka pikërisht Albana Bogdon.’

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!