Moderatorja simpatike e “Top Channel”, Dojna Mema ka vendosur që të shuajë kuriozitetin e fansave duke i lejuar ti bëjnë pyetje të ndryshme.

Një prej pyetjeve më të çudìtshme lìdhej me moderatoret e Topit: “Pse moderatoret e Topit janë të gjitha beqare, ju pëlqejnë të jenë të lira, pa pròbleme”, është pyetja e bërë nga një prej ndjékësve të Dojnës.dojna

Moderatorja e ka postuar pyetjen bashkë me përgjigjen e pazakontë që jep.

“E kemi në kontratë”, thotë ajo duke i habitur të gjithë, pasi nuk e shoqëron me asnjë emoji përgjigjen duke mos e kuptuar nëse po bën shaka, apo e ka seriozisht.

Dojna Mema i është përgjigjur gjithashtu pyetjeve lìdhur me gjyshen e saj të famshme si dhe me zhùrmën që shkàktoi një foto e saj në ‘Instagram’ ku tregonte pikturën e famshme të Gustave Courbet për origjinën e botës. image

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!