Sot, djali i reperit Majk, Roani, feston ditëlindjen. Megjithëse lidhja e reperit me mamanë e të voglit nuk zgjati shumë, çifti u bekua me vogëlushin që sot mbush 3 vite jetë.

3-vjeçari jeton me të ëmën, Majlinda Zekën, mirëpo e takon shpesh babain e tij.

Pavarësisht se më herët Majlinda e akùzoi publikisht reperin se nuk kujdesej për të birin dhe nuk e vizitonte, duket se tashmë “kanë vënë paqe” dhe marrëdhëniet janë rregulluar.

Në llogarinë e Majkut në Instagram nuk mungojnë fotot e shumta me vogëlushin, ndërsa sot i ka uruar Roanit ditëlindjen me fjalët më të ëmbla.

Ai ka publikuar foto me 3 vjeçarin, ndërsa krahas postimit i shkruan:

“Urime ditelindjen e 3-te zemra e babit ! Ti deshiroj te gjitha te mirat e ksaj bote. Te don Babi ❤️❤️”

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!