Një ngjarje e vështirë ka ndodhur në vitin 2014 për DJ e njohur Calvin Harris. Ai ka treguar së fundmi se pikërisht në atë vit, zemra iu ndal dhe pésoi vdékje klinike.

Këtë ai e ka treguar mbrëmjen e djeshme në Twitter duke u thënë fansave se zemra e tij u ndal dhe ai u ringjall në Repartin e Emérgjencës.

“Një vit interesant për mua viti 2014, filloi duke u pozicionuar në vendin e 1 në Mbretërinë e Bashkuar dhe përfundoi me zemrën time duke u ringjallur në Emérgjencë”, shkroi Calvin Harris.Calvin Harris is set to drop a new record before the end of June ...

Kënga me të cilën ai zuri vendin e parë ishte me hitin e tij “Summer”. Po atë vit ai bashkëpunoi me emra të njohur si Ellie Goulding dhe Rita Ora, ku me këtë të fundit u përfol shumë se kishte një romancë dashurie.

“The Daily Mail” shkruan se asokohe u detyrua të tërhiqej nga koncertet kryesore duke përfshirë një shfaqje në MTV European Music Awards pasi zbùloi se vùante nga disa pròblem me zemrën.Australians Urge Calvin Harris to Remix '2 Become 1' | Time

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!