Dj Diplo i njeh mirë vajzat shqiptare! Pak kohë më parë ai ishte fìksuar keq pas bukuroshes Era Istrefi, së cilës i linte komente pa fund në Instagram.

Madje ai publikoi një foto krah këngëtares pranë së cilës shkruante: “Femrat kosovare duke sunduar botën”.

Por pas Era Istrefit, duket se një tjetër këngëtare shqiptare e famshme ka tërhequr vëmendjen e tij. Bëhet fjalë për Rita Orën, fotot seksi të së cilës kanë tërhequr vëmendjen e dj-it të njohur.

Rita shfaqet shumë sensuale nga karantina e saj në periferi të Londrës, aty ku ndodhet me miqtë e saj por larg familjes.

Këngëtarja ka pozuar me një pale bìkini të vogla që tregojnë linjat e saj séksi dhe dj-i i njohur i ka lënë një koment me një emoji zemrash që tërheq vëmendjen e të gjithëve!

Vite më parë ka pasur zëra se Diplo ka flìrtuar me këngëtaren shqiptare por nuk e dimë nëse pati ose jo më shumë se një flirt mes tyre.

Ata janë shfaqur përdore në vende publike, duke lënë të nënkuptohet se ka pasur një histori rozë mes tyre.DJ me famë botërore: Vajzat kosovare po pushtojnë botën

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!