Këngëtarja Beatrix Ramosaj gjithnjë bën dedikime për babanë e saj i cili fatkéqësisht nuk jeton më.

Ai është ndàrë nga jeta shumë vite më parë dhe këngëtarja e ndjen çdo ditë mungesën e tij.

Nëse ai do ishte gjallë, sot do festonte ditëlindjen dhe siç mund ta imagjinoni dita e sotme është një ditë e mbushur me pìkëllim për Beatrixin.

Ajo nuk ka harruar të ndàjë me ndjékësit e saj në rrjete sociale një dedikim të ndjérë për të atin, me të cilin ka qenë shumë e lidhur.

“Disa ditë janë më të vështira se të tjerat… Më mungon babai im në qiell sot! Gëzuar ditëlindjen në parajsë babai im i shtrenjtë!

Dashuria jote do të jetojë në zemrat tona përgjithmonë! Të dua dhe më mungon ëngjëll!”- janë fjalët rrëqéthëse të këngëtares krahas videove të vjetra të të atit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!