Të gjithë e mbajmë mend aktoren e njohur turke Meryem Uzerli e cila u bë e famshme për rolin e Hyrremin në serialin turk “Sulltani i Madhërishëm”.

Ajo është akùzuar shpesh për ndërhyrje në fytyrë, një pjesë të të cilave madje edhe i ka pranuar, por këtë herë duket se i ka befasuar të gjithë me ndryshimet në ‘look’ dhe me mënyrën e veshjes.

Ajo ka postuar në ‘Instagram’ disa foto ku shfaqet shumë e dobët, me flokë të zeza të shkurtëra dhe gati nuk njihet.

Mirëpo ajo që ju ka bërë më shumë përshtypje të gjithëve është veshja e saj.

Në njërën prej fotove ajo pozon vetëm me mbathje, ndërsa sipër ka veshur një këmishë bardh e zi, kombinuar me një rrip mesi.

Këto foto kanë habitur shumë fansat e aktores të cilët gati nuk e kanë njohur me pamjen e re, pasi jemi mësuar ta shohim gjithmonë me flokë të gjata të kuqe.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!