Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka vendosur të ndryshojë look dhe këtë herë shfaqet me flokë të gati të shkùrtër fare.

Ajo ka postuar në instagram disa foto ku shihet qartë shkùrtimi i flokëve deri poshtë veshëve një model shumë i preferuar së fundmi, që ka filluar të tërheqë pothuajse të gjithë personazhet e njohur.

Veç kësaj këngëtarja shihet të ketë ndryshuar edhe ngjyrën e flokëve, të cilat janë dukshëm më të çelët.

E ndërsa rrënja e flokut është natyrale, këngëtarja ka tentuar të çelë pjesën poshtë të flokëve dhe duhet pranuar që ky model i ri i shkon shumë.

“Bukuria zbehet, por një zemër e bukur, ju mban të bukur gjithmonë”, shkruan këngëtarja krahas fotos ku shfaqet me lookun e ri.

Këngëtarja ka marrë komplimenta të shumta nga miqtë dhe fansat e saj, të cilët e kanë pëlqyer lookun e ri.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!