Fundjava i takon tashmë shëtitjeve në natyrë dhe këtë zgjedhje duket se ka bërë edhe këngëtarja e njohur, Çiljeta.

Ajo ka ndarë në ‘Instastory’ disa pamje ku duket se ka vendosur të luajë me biçikletën e Fernandos, duke i zënë kështu vendin dhe duke qeshur pafund.

“Si për herë të parë, mirë qënkam”, ka shkruar Çiljeta krah videos ku duket se djali e ndjek nga pas.

Ashtu si çdo herë tjetër, këngëtarja është shfaqur mjaft spontane dhe origjinale teksa është argëtuar me Fernandon midis gjelbërimit të liqenit./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!