Pak ditë më parë reperi Mozzik udhëtoi drejt Zvicrës për të takuar të voglën e tij Hanën, të cilën nuk e kishte parë prej 3 muajsh për shkàk të karantinës.

Në rrjete sociale nuk munguan pozat e ëmbla baba e bijë, si dhe videot e bisedave të tyre që na i shkrìnë zemrat.

Por gjatë qëndrimit në Zvicër ai nuk ka qëndruar vetëm me vajzën e tij, por edhe me Loredanën. Kanë qenë postimet në Instagram nga i njëjti ambjent që kanë nxjerrë zbuluar dyshen dhe fansat u bënë kuriozë të dinë se ç’po ndodh tashmë mes tyre.

Por ajo çfarë kemi vënë gjithashtu është një detaj tjetër. Tek fotoja e fundit që Mozzik ka hedhur në Instagram së bashku me Hanën, fiksoni pak tutat e tij me arusha kafë që besojmë janë pizhame.

Të njëjtat pantallona ka veshur edhhe Loredana dhe provat i keni këtu: Pra, ata jo vetëm që kanë kaluar Bajramin bashkë, por Loredana ka veshur edhe pizhamat e Mozzik ose, ose i kanë të dy njësoj dhe besojmë që kjo nuk është shumë rastësi.

Nëse dyshja ka vendosur që t’i lenë pas keqkuptimet e së shkuarës, mbetet vetëm të presim, por vërtet që diçka po zihet këtu.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!