Detaje të reja zbardhen nga gjyqi me dyer të mbyllura në Gjykatën e Korçës, ku u caktua masa e sigurisë “arrést me bùrg” për 37-vjeçarin që ngàcmoi séksualisht të bijën 18 vjeçe.

Gazetarja Lorena Kodra raporton për “BalkanWeb” se 37-vjeçari ka mohuar akùzat për ngàcmim ndaj të bijës, duke thënë në gjykatë se mbrëmjen e ngjarjes ka konsumuar lëndë nàrkotike në sasi të madhe dhe nuk ka qenë i vetëdijshëm.

Ai ka mohuar të ketë ngàcmuar me biseda erotìke vajzën e tij, si dhe të ketë kryer veprime ndaj saj.

Nga ana tjetër, Pròkuroria i ka kërkuar Gjykatës që 37-vjeçari të mbahet i izòluar në bùrg, deri në përfundim të procesit, raporton BalkanWeb.

Ndërkohë, avokati mbrojtës i babait abùzues kërkoi të kryhet ekspertimi i bisedave eròtike të regjistruara nga 18-vjeçarja, si dhe të bëhen analizat përkatëse, për të vërtetuar nëse babë e bijë mbrëmjen e ngjarjes kanë konsùmuar lëndë nàrkotike.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!