Aurela Gaçe ka treguar se ka pérplasur keq makinën në përpjekje për të parkuar.

Këngëtarja shqiptare ka publikuar foton e automjetit për të shpjeguar aksìdentin e papritur që i ndodhi, por nga mënyra sesi e tregon duket si një histori për të qeshur.

Me pak fjalë, fajin e kishte trotuari sipas Aurelës, e cila tha se po priste të sinjalizohej nga sensori i makinës për të ndaluar, që nuk bëri kurrë pip pip.

🤣🤣 sapo më goditi trotuari. Trotuar kaq të papërgjegjëshëm nuk kam parë🤣🤪. Po ecja ngadaleeeee ngadaleeee ne parkim. Disa cuna benin me shenje,stop stop. Jo une, po prisja te bënte pip pip ai sensori i poshtër. Kam faj une?🤯🤔😜🤪😅🤣 Lum shtëpia që më ka😝☺

Fansat e këngëtares ia vënë fajin karantinës, dhe me siguri ata që kishin kohë pa dalë me automjet e kuptojnë situatën!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!