Duket se raportet e partneres së Ermal Fejzullahut, Arianës, me vjehrrën janë thuajse perfekte!

Ariana dhe mamaja e këngëtarit shkojnë aq mirë me njëra-tjetrën, sa Ariana e thërret “mami” dhe i ka bërë urimin më special për ditëlindje.

Në InstaStory, partnerja e këngëtarit ka publikuar një foto me vjehrrën, e cila shfaqet duke mbajtur në duar vajzën e tyre më të vogël, Anën.U bë nënë e 4 fëmijëve, Arjana Fejzullahu zbulon planet: “Do t'i ...

Krahas fotos, Ariana shkruan:

“Urime ditëlindjen mami! Qofsh gëzuar gjithmonë me neve! Të duam shumë”- ishin fjalët e saj.

Gjithashtu Ermali ka uruar nënën e tij në këtë ditë speciale me një foto në InstaStory.

“Urime ditëlindjen e shtrenjta ime nanë! Edhe 100 të tjera pranë më të dashurve të tu!”- shkruan këngëtari.S'do ta besoni si e thërret vjehrra gruan e Ermal Fejzullahut

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!