Këngëtarja bukuroshe Argjentina Ramosaj festoi ditëlindjen dhe mbushi plot 30 vjeç!

Vetëm pak më parë, ajo ka ndàrë me ndjékësit në ‘Instagram’ një foto nga festa modeste e ditëlindjes, të cilën këtë vit nuk ka mundur dot ta festojë pranë të afërmve të saj.

Argjentina shfaqet pranë tortës së ditëlindjes e cila mban qìrìnjtë me numrin 30, ndërsa krahas pozës shkruan: Argjentina Ramosaj The big 30... so much to be thankful for... happy to be alive and healthy, lucky to have all my loved ones close to me.. Can’t wait ‘till social distancing is over so I can celebrate life with my friends and family 💜 thank you all for the love & bday wishes #geminiseason 🥂♊️ Photo by Argjentina Ramosaj on May 21, 2020. Image may contain: 1 person, plant, tree, outdoor and nature

“30 vjetori i madh! Kaq shumë gjëra për të qenë falënderuese… E lumtur që jetoj dhe jam e shëndetshme, me fat që kam njerëzit e mi të dashur pranë vetes. Mezi po pres të përfundojë distancimi social, që të mund të festoj me miqtë dhe familjen time! Faleminderit të gjithëve për dashurinë dhe urimet e ditëlindjes!”- shkroi këngëtarja.

Për hir të së vërtetës, Argjentina nuk duket aspak si 30 vjeç apo jo?!

Nëse do të na kishin lënë të hamendësonim, pa e ditur moshën e saj, do të thonim me bindje se është diku tek të 20-tat për shkàk të freskisë së saj. Gjë e mirë, apo jo? Argjentina Ramosaj blinding lights #tb Photo by Argjentina Ramosaj on May 13, 2020. Image may contain: 1 person, outdoor

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!