Modelja Arbenita Ismajli ndodhet aktualisht në Londër larg familjes dhe të dashurit, ku ka ngécur që prej bllòkimit të kufijve prej COVID-19.

Ajo e ka treguar disa herë se sa shumë i mungon familja dhe reperi Fero, por së fundmi ka postuar një foto shumë të veçantë me reperin në pishinë.

Ata të dy shfaqen të përqafuar buzë pishinës, ndërsa Fero po e puth modelen në faqe.Arbenita e Fero duket se janë ndarë sërish | Ekonomia Online

“Personi që të mungon në këto momente”, shkruan modelja krahas fotos ku ata të dy shfaqen shumë të dashuruar me njëri tjetrin.

Fero dhe Arbenita janë në një lidhje prej kohësh tashmë.

Fillimisht ata kanë dashur ta mbajnë lìdhjen larg vëmendjes duke pohuar se ishin ndàrë nga njëri tjetri, por duket se e gjitha ishte një strategji, pasi në vërtetë ata të dy nuk u ndàrë kurrë.Arbenita Ismajli @ the person you're missing right now🤍 Photo by Arbenita Ismajli on May 22, 2020. Image may contain: 2 people, closeup

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!