Albano Bogdo ka rréfyer disa detaje private nga jeta e tij në një intervistë për emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA.

Aktori i njohur i Klanifornias, u shpreh se femra e tij ideale, është “bjonde, me syze, e çuditshme dhe nga Elbasani”.

Nuk e dimë nëse Albano e kishte konkretisht për dikë në veçanti këtë cilësim, megjithatë ashtu na u duk nga intervista e tij.FOTO/ Flokët dhe vetull e prerë, Albano Bogdo ndryshon pamje dhe ...

Aktori tha se nuk ka marrë asnjë léksion nga lidhjet që ka pasur, por vetëm ka dhënë dhe një prej tyre ka qenë tepër i ashpër:

“Kur lidhesh me një të famshëm, e ka ai pjesën e pordhéve. Kur lidhesh me një të famshëm dhe ai nuk po të bën dëngla, mos bëj ti dëngla. Kur zgjedh unë të të trajtoj ok, kjo s’do të thotë që ti duhet të bësh më e rëndësishme se unë në shoqëri”.

Por si ia ka dhënë këtë leksion ai partneres?Albano Bogdo - Falco The Movie

“Ia kam dhënë me vepra këtë leksion. E merr, e nxjerr jashtë në 2 të natës, ia hedh rrobat nga ballkoni”.

I pyetur nga moderatorja nëse nxirret femra në 2 të natës jashtë, Albano u shpreh: “Po nxirret. E njihnin të gjithë që ishte e dashuria ime aty në lagje, nuk e ngiste njeri”.

Albano tha se e urren vetë faktin që është i famshëm dhe nuk do një partnere të famshme. Aktori u shpreh se femra më e bukur shqiptare për të është nëna e tij.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!