Aktori i famshëm i filmit “Twilight” Gregory Tyree Boyce dhe e dashura e tij janë gjetur të vdékur në shtëpinë e tyre në Las Vegas.

Sipas ekspértëvë mjéko-ligjorë 30 vjeçari dhe e dashura e tij 27-vjeçe kanë hùmbur jetën më 13 maj.

Raporti i autopsìsë ende nuk është bërë zyrtar për të zbuluar se cilat kanë shkàqet e vdékejeve të tyre të parakohshme.Twilight star Gregory Tyree Boyce found dead aged 30 alongside ...

Burimet thonë se pranë trupave të tyre është gjetur një substàncë e bardhë, çka ka shtuar dyshìmet se çifti ka vdékur për shkàk të një ovérdoze, por kjo mbetet për tu konfirmuar nga autorìtetet.

Boyce u bë i njohur pas rolit të tij në sagën “Twilight” përkrah aktores Kristen Stewart në vitin 2008, I cili luajti rolin e një student në shkollën e mesme.

Ndërsa kohët e fundit ai ishte në pritje të projekteve të reja në kinematografi…Twilight actor Gregory Tyree Boyce has died - News1 English

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!