Megjithëse ishim mësuar prej kohësh që bukuroshen Agnesa Vuthaj ta shihnim brune, karantina ka bërë të vetën.

Duket se ditët e izòlimit në shtëpi e kanë shtyrë modelen të marrë vendime të papritura për flokët e saj. Agnesa është kthyer në bjonde dhe pamja e re i shkon kaq shumë!

Vetë modelja ndau në llogarinë e saj në Instagram foto me look-un e ri, ku shfaqet një bjonde shumë seksi me flokë të gjatë.

Pas viteve besnike me flokun e errët, duket se eksperimentimi i Agnesës me flokët ka shkuar mjaft mirë.

Të shumtë janë ndjékësit që e kanë pëlqyer me këtë ‘look’ dhe e kanë komplimentuar modelen në komente.

Pak kohë më parë në media u tha se Agnesa Vuthaj ishte në një lidhje me biznesmenin në kërkim, Chetaan Sandesara.

Ata u panë bashkë në një avion privat, megjithatë modelja i hodhi poshtë të gjitha thashethemet duke u shprehur se asgjë nuk ishte e vërtetë.PAMJET/ Miliarder dhe në kërkim për mashtrim, zbulohet indiani që ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!