Ballina Showbiz Reperi i njohur shqiptar do bëhet baba për herë të dytë (FOTO)

Reperi i njohur shqiptar do bëhet baba për herë të dytë (FOTO)

Reperi i njohur Vig Poppa ka ndarë një lajm të bukur mbrëmjen e sotme me ndjékësit e tij në Instagram.

Partnerja e tij po pret një tjetër fëmijë dhe ata do të bëhen shumë shpejt prindër për herë të dytë.

Vig Poppa ka publikuar fotot e bashkëshortes me barkun e rrumbullakosur dhe duket se pak ditë i ndajnë nga ardhja në jetë e bebushit numër dy.

“Së shpejti…do të jem Papi 2.0″- shkruan reperi krahas postimit.

Çifti nuk e ka zbuluar ende gjininë e fëmijës dhe mbetet të presim për ta mësuar në ditët në vazhdim.

Vig Poppa është gjithashtu baba i një vogëlushi 5-vjeçar, i cili quhet Dominik.Vig Poppa po bëhet baba për herë të dytë - Lajmet e fundit - Zëri

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani ia mohon identitetin Donaldit, por Romeo e nxjerr ‘bllof’

Moderatorja Bora Zemani prej kohësh tashmë është në një lidhje me aktorin Donald Veshaj edhe pse në të vërtetë asnjë prej të dyve nuk...

Pas rastit makàbër, reàgon Kisha Ungjillore: Të gjitha fetë besojnë në ringjàllje, por…

Kreu i Vëllazërisë Ungjillore të Shqipërisë Ylli Doçi, ka deklaruar se të gjitha fetë besojnë në ringjallje por jo në një kapítullim të jetës. Në...

Udhëtimet jashtë vendit? Polícia e Shtetit sqaron qytetarët

Teksa shumë qytetarë janë në pritje të hapjes së kufijve me vendet e tjera, Polícia e Shtetit ka dhënë një informacion të vlefshëm. Ndonëse vendi...

Flet xhaxhai i Blerta Josifit: Ka bërë be, nuk futet më në shtëpi dhe…

Xhaxhai i Blerta Josifit, njërës prej vajzave të mbijétuara në Kombinat ka treguar në dëshminë e tij se 34-vjeçarja nuk ka ku të qëndrojë...

Blerta Josifi do të mbahet në psíkíatri, ja nga se vùan vajza

Blerta Josifi, e mbijetuara e vetme e ngjarjes në Kombinat është shtruar në pavijonin e grave në Urgjéncën e Spítalit Psíkíatrik nr. 5 në...