Ballina Showbiz Genta Ismajli ndryshon 'look', këngëtarja duket më në formë se kurrë (VIDEO)

Genta Ismajli ndryshon ‘look’, këngëtarja duket më në formë se kurrë (VIDEO)

Prej vitesh jemi mësur ta shohim thuajse me të njëjtin ‘look’ këngëtaren Genta Ismajli; brune dhe me flokë të gjatë.

Mirëpo, duket se pas karantinës Genta ka menduar për disa ndryshime në pamjen e saj.

Jo vetëm që i ka prerë flokët me gjatësi deri tek supet, por ajo ka ndërruar tashmë edhe ngjyrë, raporton Iconstyle.

Genta është kthyer në një bjonde séksi dhe pamjet me ‘look’-un e ri i ka ndàrë me ndjékësit në InstaStory.

Këngëtarja tregon se është dashuruar me pamjen e saj të re dhe me siguri do ta shohim gjatë me këtë ‘look’.

Prej disa kohësh, Genta po shijon romancën me biznesmenin turk të quajtur Usta, me të cilin shumë shpejt do të kurorëzohet me martesë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani ia mohon identitetin Donaldit, por Romeo e nxjerr ‘bllof’

Moderatorja Bora Zemani prej kohësh tashmë është në një lidhje me aktorin Donald Veshaj edhe pse në të vërtetë asnjë prej të dyve nuk...

Pas rastit makàbër, reàgon Kisha Ungjillore: Të gjitha fetë besojnë në ringjàllje, por…

Kreu i Vëllazërisë Ungjillore të Shqipërisë Ylli Doçi, ka deklaruar se të gjitha fetë besojnë në ringjallje por jo në një kapítullim të jetës. Në...

Udhëtimet jashtë vendit? Polícia e Shtetit sqaron qytetarët

Teksa shumë qytetarë janë në pritje të hapjes së kufijve me vendet e tjera, Polícia e Shtetit ka dhënë një informacion të vlefshëm. Ndonëse vendi...

Flet xhaxhai i Blerta Josifit: Ka bërë be, nuk futet më në shtëpi dhe…

Xhaxhai i Blerta Josifit, njërës prej vajzave të mbijétuara në Kombinat ka treguar në dëshminë e tij se 34-vjeçarja nuk ka ku të qëndrojë...

Blerta Josifi do të mbahet në psíkíatri, ja nga se vùan vajza

Blerta Josifi, e mbijetuara e vetme e ngjarjes në Kombinat është shtruar në pavijonin e grave në Urgjéncën e Spítalit Psíkíatrik nr. 5 në...