Ballina Showbiz E akùzojnë për video intìme, shpërthén Trejsi Sejdini (FOTO)

E akùzojnë për video intìme, shpërthén Trejsi Sejdini (FOTO)

Trejsi Sejdini është një nder modelet më të komentuara shqiptare. Shpesh ajo është bërë pjesë e skàndaleve në vendin tonë dhe sigurisht që nuk ka munguar as vëmendja mediatike.

Por duket se Trjejsi është lodhur nga e gjithë kjo, madje pak kohë më parë vendosi të largohet nga Shqipëria dhe po qëndron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo është tepër aktive në rrjete sociale dhe nuk mungojnë fotot e videot e shumta në llogarinë e saj në Instagram.Miss Universe Albania 2018 Trejsi Sejdini is very very beautiful ...

Mirëpo, mesazhet e ndjékësve e kanë shqetësuar sërish Trejsin, pasi e pyesin nëse është bërë pjesë e një videoje të tùrpshme që po qarkullon në rrjet.

Ish-missi sqaron në një postim në InstaStory se nuk është ajo në pamjet e përhapura dhe i kërkon fansave të mos bien pre e këtyre lajmeve.

“As kam pas, as nuk kam për të pas ndonjëherë video të tùrpshme dhe çfarëdolloj gjëje që më sillni në inbox, nuk jam unë. Ju falenderoj që merakoseni, por sinqerisht po më vjen tùrp qoftë dhe për këtë story. Gjithsesi mos bini pre e faqeve që bëjnë çdo gjë për klikime.”- shkruan ajo duke i dhënë fund aludimeve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani ia mohon identitetin Donaldit, por Romeo e nxjerr ‘bllof’

Moderatorja Bora Zemani prej kohësh tashmë është në një lidhje me aktorin Donald Veshaj edhe pse në të vërtetë asnjë prej të dyve nuk...

Pas rastit makàbër, reàgon Kisha Ungjillore: Të gjitha fetë besojnë në ringjàllje, por…

Kreu i Vëllazërisë Ungjillore të Shqipërisë Ylli Doçi, ka deklaruar se të gjitha fetë besojnë në ringjallje por jo në një kapítullim të jetës. Në...

Udhëtimet jashtë vendit? Polícia e Shtetit sqaron qytetarët

Teksa shumë qytetarë janë në pritje të hapjes së kufijve me vendet e tjera, Polícia e Shtetit ka dhënë një informacion të vlefshëm. Ndonëse vendi...

Flet xhaxhai i Blerta Josifit: Ka bërë be, nuk futet më në shtëpi dhe…

Xhaxhai i Blerta Josifit, njërës prej vajzave të mbijétuara në Kombinat ka treguar në dëshminë e tij se 34-vjeçarja nuk ka ku të qëndrojë...

Blerta Josifi do të mbahet në psíkíatri, ja nga se vùan vajza

Blerta Josifi, e mbijetuara e vetme e ngjarjes në Kombinat është shtruar në pavijonin e grave në Urgjéncën e Spítalit Psíkíatrik nr. 5 në...