Ballina Showbiz Ka shumë 'disslike' në këngët e saja, shpérthen keq reperja shqiptare

Ka shumë ‘disslike’ në këngët e saja, shpérthen keq reperja shqiptare

Emri i reperes shqiptare, Melinda Ademi, lakohet shpesh në media dhe në të shumtën e rasteve ajo bëhet pjesë e shérreve me “konkurrentet” e saj në muzikë, si Tayna, Rina Balaj etj.

Përveç vajzave që i bëjnë dìss-e njëra-tjetrës, duket se disa persona janë “kundër” Melindës.

Madje, disa prej tyre siç thotë Melinda, kanë arritur deri në atë pikë sa blejnë dìsslike për këngët e saj në Youtube.Melinda Ademi

Pavarësisht kësaj, reperja premton se s’do të ndalet kurrë. Për më tepër, ajo shprehet se njerëzit trémben prej suksesit të saj, ndaj mundohen ta ndalin.

“Faleminderit që po mireni kaq shumë me mu, e që po shpenzoni para tu m’ble dìsslikes në Youtube. E di që po tuteni prej meje, po s’keni faj se edhe unë isha tut. Po unë s’kam m’u nal kurrë, jam krenare për suksesin tem edhe me fansat e mi, e ju hejterat gjith keni me u tut prej meje. Kënga e re vjen së shpejti.”- shkruan Melinda në postimin e saj.

Megjithatë, ajo nuk ka lënë të kuptohet nëse e ka me ndonjë person në veçanti, duke na lënë kuriozë me deklaratën e saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani ia mohon identitetin Donaldit, por Romeo e nxjerr ‘bllof’

Moderatorja Bora Zemani prej kohësh tashmë është në një lidhje me aktorin Donald Veshaj edhe pse në të vërtetë asnjë prej të dyve nuk...

Pas rastit makàbër, reàgon Kisha Ungjillore: Të gjitha fetë besojnë në ringjàllje, por…

Kreu i Vëllazërisë Ungjillore të Shqipërisë Ylli Doçi, ka deklaruar se të gjitha fetë besojnë në ringjallje por jo në një kapítullim të jetës. Në...

Udhëtimet jashtë vendit? Polícia e Shtetit sqaron qytetarët

Teksa shumë qytetarë janë në pritje të hapjes së kufijve me vendet e tjera, Polícia e Shtetit ka dhënë një informacion të vlefshëm. Ndonëse vendi...

Flet xhaxhai i Blerta Josifit: Ka bërë be, nuk futet më në shtëpi dhe…

Xhaxhai i Blerta Josifit, njërës prej vajzave të mbijétuara në Kombinat ka treguar në dëshminë e tij se 34-vjeçarja nuk ka ku të qëndrojë...

Blerta Josifi do të mbahet në psíkíatri, ja nga se vùan vajza

Blerta Josifi, e mbijetuara e vetme e ngjarjes në Kombinat është shtruar në pavijonin e grave në Urgjéncën e Spítalit Psíkíatrik nr. 5 në...