Ballina Showbiz 'Gjeje në cilin muaj jam?' Olta Gixhari bën 'quiz' me ndjékësit e...

‘Gjeje në cilin muaj jam?’ Olta Gixhari bën ‘quiz’ me ndjékësit e saj!

Vetëm pak ditë më parë, aktorja Olta Gixhari konfirmoi lajmin e bukur se është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë.

U mësua se Olta i ka kaluar tashmë javët e rrezìkut, mirëpo ende nuk është zbuluar gjinia e bebushit që pritet të vijë në jetë.

U desh konfirmimi i pritjes së ëmbël që aktorja të publikonte foton e parë me partnerin dhe të tregonte se shumë shpejt do të kemi edhe dasmë!Olta Gixhari Mom and Dad ❤️❤️❤️ Photo by Olta Gixhari in Sagres-the end of the world. Image may contain: one or more people, sky, outdoor, nature and waterTë gjithë u bëmë kuriozë të shohin ndryshimin e Oltës dhe barkun e rrumbullakosur teksa është në pritje të ëmbël të bebushit, ndaj aktorja na e plotësoi dëshirën.

Sot, Olta ka ndarë një foto ku shfaqet e veshur me një crop top, që i nxjerr në pah barkun e fryrë.

“Kush mund ta gjej ne cilin muaj te shtatzanise jam ? 🤗”- shkruan aktorja, të cilës duket se shtatzënia i ka dhënë një nur të veçantë.

Ajo ende nuk e ka treguar se në cilin muaj të pritjes së ëmbël është, ndàj po presim ta mësojmë sa më shpejt.

Që prej fillimit të karantinës, Olta u zhvendos në Spanjë tek partneri i saj dhe i kaluan së bashku ditët e izolìmit në shtëpi.Olta Gixhari Kush mund ta gjej ne cilin muaj te shtatzanise jam ? 🤗 Photo by Olta Gixhari in Spain. Image may contain: 1 person, standing, tree and outdoor

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani ia mohon identitetin Donaldit, por Romeo e nxjerr ‘bllof’

Moderatorja Bora Zemani prej kohësh tashmë është në një lidhje me aktorin Donald Veshaj edhe pse në të vërtetë asnjë prej të dyve nuk...

Pas rastit makàbër, reàgon Kisha Ungjillore: Të gjitha fetë besojnë në ringjàllje, por…

Kreu i Vëllazërisë Ungjillore të Shqipërisë Ylli Doçi, ka deklaruar se të gjitha fetë besojnë në ringjallje por jo në një kapítullim të jetës. Në...

Udhëtimet jashtë vendit? Polícia e Shtetit sqaron qytetarët

Teksa shumë qytetarë janë në pritje të hapjes së kufijve me vendet e tjera, Polícia e Shtetit ka dhënë një informacion të vlefshëm. Ndonëse vendi...

Flet xhaxhai i Blerta Josifit: Ka bërë be, nuk futet më në shtëpi dhe…

Xhaxhai i Blerta Josifit, njërës prej vajzave të mbijétuara në Kombinat ka treguar në dëshminë e tij se 34-vjeçarja nuk ka ku të qëndrojë...

Blerta Josifi do të mbahet në psíkíatri, ja nga se vùan vajza

Blerta Josifi, e mbijetuara e vetme e ngjarjes në Kombinat është shtruar në pavijonin e grave në Urgjéncën e Spítalit Psíkíatrik nr. 5 në...