Ballina Showbiz Fotoja e ditës! Mozzik takon të bijën pas disa muajsh

Fotoja e ditës! Mozzik takon të bijën pas disa muajsh

Izolìmi në shtëpi e detyroi reperin Mozzik të mos e takojë dot të voglën e tij, Hanën.

Siç dihet, vogëlushja jeton me të ëmën, Loredanën, që prej ndàrjes së çiftit disa kohë më parë.

Kështu, reperi ka kaluar ditë të vështira, i djégur nga malli për të bijën që nuk e takonte dot prej tre mujash.

Siç tregoi më herët gjatë një interviste, Mozzik komunikonte çdo ditë me të, mirëpo nuk ishte aspak e njëjta gjë si ta takonte live.

Fatmirësisht, ditët e vuàjtjes dhe mallit morën fund, pasi sot reperi ka udhëtuar drejt Zvicrës për të takuar vogëlushen e tij.

Në InstaStory, ai ka ndàrë fotot më të ëmbla me Hanën, teksa kanë veshur atlete matchy-matchy me njëri-tjetrin.

Në një tjetër foto, Mozzik shfaqet pranë vaskës teksa e vogla bën dush, ndërsa të dy shihen me dashuri.

Pavarësisht mosmarrëveshjeve me njëri-tjetrin, Loredana dhe Mozzik kanë vendosur “të bëjnë paqe” për hir të së voglës së tyre Hana dhe kur është fjala për të, ata bëhen gjithmonë bashkë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Çfarë është “Imuniteti i Tufës” dhe a mund ta fitojmë lùftën kundër COVID-19 përmes tij?

Është krijuar ideja sikur “Imuniteti i tufës” mund të na shpëtojë në lùftën ndaj koronavìrusit. Shumë mjekë dhe studiues thonë në fakt se ne ta...

Habit moderatorja e njohur: Piva hàshash dhe e kuptova që nuk e doja të dashurin

Moderatorja e emisionit sportiv “Ora e Sportit” Albana Bejko në një intervistë me Rudina Dembacaj ka treguar një eksperiencë disi të çuditshme në Amsterdam. Ajo...

Të kesh Çiljetën shoqe qenka fat! Këngëtarja tregon si u bë detektive e shoqeve

Një drekë e ngrohtë për festën e Bajramit ishte organizuar sot tek “E diell” ku ishin mbledhur disa personazhe të njohur për të festuar. Një...

‘Herë afër, herë larg’, Getoari i zbulon destinacionin ‘sekret’ Luanës

Luana Vjollca ka publikuar disa foto mjaft tërhéqëse në profilin e saj në Instagram, pa treguar destinacionin. Ajo shfaqet e veshur mjaft sportive në taracën...

‘Ova’ rréfehet për shqiptarët: Filmi më bëri të njohur, ja me cilat VIP-a njoh

“Mrekullia në qelinë Nr.7″ është filmi më i suksesshëm i momentit në Netflix, i cili ka prékur zemrat e të gjithëve. Në rolin kryesor si...