Ballina Uncategorised E rëndë në Korçë! Nënës i tentohet ti rrémbehet vajza nga duart

E rëndë në Korçë! Nënës i tentohet ti rrémbehet vajza nga duart

Një ngjarje e paprecedent është shënuar në qytetin e Korçës, ku një adoleshent ka tentuar t’i rrémbejë nga duart nënës, vajzën e saj 4-vjeçare.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:00, të së premtes në lagjen nr. 17 të qytetit të Korçës.

“Panorama” ben me dije se vajza ka qenë pranë nënës në momentin që një person rreth moshes 20-vjeçare i është afruar për ta rrémbyer, por disa metra nga vendi i ngjarjes është kàpur nga banorë të lagjes të cilët më pas kanë njoftuar polìcinë, raporton Panorama.

Pas verifikimeve polìcia ka bërë të mundur arréstimin e personit që téntoi të rrémbente fëmijën.

Deri më tani, dyshimet janë se ai vùan nga probleme të shëndetit mendor, por ende nuk ka të dhëna për identitetin e tij.Ngjarje e rëndë në Korçë, tentohet rrëmbimi i 4-vjeçares | Mat ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Çfarë është “Imuniteti i Tufës” dhe a mund ta fitojmë lùftën kundër COVID-19 përmes tij?

Është krijuar ideja sikur “Imuniteti i tufës” mund të na shpëtojë në lùftën ndaj koronavìrusit. Shumë mjekë dhe studiues thonë në fakt se ne ta...

Habit moderatorja e njohur: Piva hàshash dhe e kuptova që nuk e doja të dashurin

Moderatorja e emisionit sportiv “Ora e Sportit” Albana Bejko në një intervistë me Rudina Dembacaj ka treguar një eksperiencë disi të çuditshme në Amsterdam. Ajo...

Të kesh Çiljetën shoqe qenka fat! Këngëtarja tregon si u bë detektive e shoqeve

Një drekë e ngrohtë për festën e Bajramit ishte organizuar sot tek “E diell” ku ishin mbledhur disa personazhe të njohur për të festuar. Një...

‘Herë afër, herë larg’, Getoari i zbulon destinacionin ‘sekret’ Luanës

Luana Vjollca ka publikuar disa foto mjaft tërhéqëse në profilin e saj në Instagram, pa treguar destinacionin. Ajo shfaqet e veshur mjaft sportive në taracën...

‘Ova’ rréfehet për shqiptarët: Filmi më bëri të njohur, ja me cilat VIP-a njoh

“Mrekullia në qelinë Nr.7″ është filmi më i suksesshëm i momentit në Netflix, i cili ka prékur zemrat e të gjithëve. Në rolin kryesor si...