Ballina Uncategorised Dafina nuk 'zë' mend! Ndrron sërish 'look', por këtë herë...(FOTO)

Dafina nuk ‘zë’ mend! Ndrron sërish ‘look’, por këtë herë…(FOTO)

Dafina Zeqiri njihet si kameleoni i ekranit shqiptar pasi ajo ndryshon look sa hap e mbyll sytë.

Së fundi, këngëtarja shqiptare kishte realizuar disa gërsheta pas kokës që e bënin të dukej shumë moderne dhe séksi.

Por nëse doni të dini se çfarë heq këngëtarja për këtë look, mjafton të shikoni fotot e fundit në Instastory.

Ajo ka prishur gërshetat e saj dhe flokët natyralë të Dafinës janë bërë dredha dredha si vajza e Beyonce-s Blue Ivy.

Nuk e dimë nëse Dafina do të vazhdojë të mbajë këtë look për pak kohë, apo jo! Gjithsesi na mbetet të shohim postimet në vijim.

Motoja e këngëtares vijon të mbetet: Ditë e re, look i ri!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani ia mohon identitetin Donaldit, por Romeo e nxjerr ‘bllof’

Moderatorja Bora Zemani prej kohësh tashmë është në një lidhje me aktorin Donald Veshaj edhe pse në të vërtetë asnjë prej të dyve nuk...

Pas rastit makàbër, reàgon Kisha Ungjillore: Të gjitha fetë besojnë në ringjàllje, por…

Kreu i Vëllazërisë Ungjillore të Shqipërisë Ylli Doçi, ka deklaruar se të gjitha fetë besojnë në ringjallje por jo në një kapítullim të jetës. Në...

Udhëtimet jashtë vendit? Polícia e Shtetit sqaron qytetarët

Teksa shumë qytetarë janë në pritje të hapjes së kufijve me vendet e tjera, Polícia e Shtetit ka dhënë një informacion të vlefshëm. Ndonëse vendi...

Flet xhaxhai i Blerta Josifit: Ka bërë be, nuk futet më në shtëpi dhe…

Xhaxhai i Blerta Josifit, njërës prej vajzave të mbijétuara në Kombinat ka treguar në dëshminë e tij se 34-vjeçarja nuk ka ku të qëndrojë...

Blerta Josifi do të mbahet në psíkíatri, ja nga se vùan vajza

Blerta Josifi, e mbijetuara e vetme e ngjarjes në Kombinat është shtruar në pavijonin e grave në Urgjéncën e Spítalit Psíkíatrik nr. 5 në...