Ballina Showbiz Angela Martini feston ditëlindjen, burri i saj i bën surprizën e jashtëzakonshme

Angela Martini feston ditëlindjen, burri i saj i bën surprizën e jashtëzakonshme

Angela Martini ka festë sot! Modelja bukuroshe feston 34-vjetorin dhe ditëlindja e ka gjetur larg karantinës.

Ajo ka lënë Los Angeles për të udhëtuar larg me rastin e ditëlindjes bashkë me partnerin e saj Dragos.

Modelja ka zbuluar sot surprizën që i organizoi partneri me buqetën gjigante me trëndafila të kuq dhe tortën me çokollatë që kishte një urim: “Gëzuar ditëlindjen zemër”!

Pas problemeve me drejtësinë që pati bashkëshorti i saj, Angela ka treguar se kjo situatë e vështirë e ka bërë më të fortë marrëdhënien e tyre.

Ata kanë kaluar shumë sfida dhe më në fund kuptuan se janë bërë për njëri-tjetrin për kanë krijuar më shumë besim.

“Bashkëshorti im është vìktimë e sistemit gjyqësor rumun. Ai është totalisht i pafajshëm, ai nuk ka bërë asgjë nga ato që e akùzojnë, ata kanë abùzuar shumë, nuk e kanë respektuar ligjin rumun dhe të drejtat njerëzore europiane”, shprehej modelja për Who.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Debàt për fenë në Big Brother/ Sabiani i drejtohet Antonelës: Je shumë e tràshë! (VIDEO)

Gjatë debàtit Arjola-Antonela, aktorja akùzoi Antonelën se i prìshi namazin. Antonela tha se asnjëherë nuk do e bënte diçka të tillë dhe sot ka kërkuar...

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi. Sarah: Më vonë shikoja sjelljen...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin. Semi, e cila ndodhej në...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat,...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë...
error: Alert: Content is protected !!