Ballina Uncategorised 'Ova' fanse e 'çmendur' e Tunës, këngëtarja shqiptare i bën premtimin e...

‘Ova’ fanse e ‘çmendur’ e Tunës, këngëtarja shqiptare i bën premtimin e madh

“Mrekullia në qelinë Nr.7″ është filmi më i suksesshëm i momentit në Netflix, i cili ka prekur zemrat e të gjithëve.

Filmi zgjat dy orë edhe pak minuta, dhe e sigurt që në 2 orë nuk do i mbani dot lotët.

Kjo për shkak të historisë së dhimbshme që trajton, por edhe falë profesionalizmit të dy aktorëve kryesorë, “Ova” dhe “Memo”.

Vajza në rolin e “Ova-s” quhet Nisa Sofiya Aksongur dhe është vetëm 9-vjeçe.

Ajo ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve dhe është vogëlushja më e famshme e momentit.

Mirëpo, nuk e dinim se “Ova” qenka fanse e këngëtares shqiptare, Tuna Sejdiu!

Vetë aktorja ka ndarë në InstaStory foto të sajat me këngën e Tunës dhe Ylli Limanit në sfond, “A don hala”.

E surprizuar nga ky gjest, Tuna i ka ripostuar fotot e aktores turke në InstaStory-n e saj dhe i ka bërë një premtim publik:

“Hey Ova ma ke ngjall çdo emocion. Nëse takohemi me shumë qejf do ta kisha këndu krej albumin.”- i shkruan këngëtarja të voglës, e cila e ka merituar në fakt premtimin e Tunës!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Çfarë është “Imuniteti i Tufës” dhe a mund ta fitojmë lùftën kundër COVID-19 përmes tij?

Është krijuar ideja sikur “Imuniteti i tufës” mund të na shpëtojë në lùftën ndaj koronavìrusit. Shumë mjekë dhe studiues thonë në fakt se ne ta...

Habit moderatorja e njohur: Piva hàshash dhe e kuptova që nuk e doja të dashurin

Moderatorja e emisionit sportiv “Ora e Sportit” Albana Bejko në një intervistë me Rudina Dembacaj ka treguar një eksperiencë disi të çuditshme në Amsterdam. Ajo...

Të kesh Çiljetën shoqe qenka fat! Këngëtarja tregon si u bë detektive e shoqeve

Një drekë e ngrohtë për festën e Bajramit ishte organizuar sot tek “E diell” ku ishin mbledhur disa personazhe të njohur për të festuar. Një...

‘Herë afër, herë larg’, Getoari i zbulon destinacionin ‘sekret’ Luanës

Luana Vjollca ka publikuar disa foto mjaft tërhéqëse në profilin e saj në Instagram, pa treguar destinacionin. Ajo shfaqet e veshur mjaft sportive në taracën...

‘Ova’ rréfehet për shqiptarët: Filmi më bëri të njohur, ja me cilat VIP-a njoh

“Mrekullia në qelinë Nr.7″ është filmi më i suksesshëm i momentit në Netflix, i cili ka prékur zemrat e të gjithëve. Në rolin kryesor si...