Ballina Showbiz Një emision i ri pritet të startojë së shpejti në Shqipëri (VIDEO)

Një emision i ri pritet të startojë së shpejti në Shqipëri (VIDEO)

Pas karantinës, duket se televizioni “Abc News” po vjen me surpriza për publikun shqiptar.

Drejtuesit e televizionit duket se kanë menduar diçka edhe për muajt e verës.

Shumë shpejt do të nisë transmetimin një emision i ri i titulluar “Friendzone”.

Ky program do të prezantohet nga dyshja Liesa Haxhiasllani dhe Ardit Murataj.

Ende nuk është treguar se për çfarë bëhet fjalë apo në cilën datë do të nisë transmetimin ky program, megjithatë mbetet të presim për të tjera informacione.

Në faqen zyrtare të emisionit në Instagram, personazhe të njohur të showbiz-it kanë realizuar një video duke njoftuar për “Friendzone” që do të vijë së shpejti në çdo ekran.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Çfarë është “Imuniteti i Tufës” dhe a mund ta fitojmë lùftën kundër COVID-19 përmes tij?

Është krijuar ideja sikur “Imuniteti i tufës” mund të na shpëtojë në lùftën ndaj koronavìrusit. Shumë mjekë dhe studiues thonë në fakt se ne ta...

Habit moderatorja e njohur: Piva hàshash dhe e kuptova që nuk e doja të dashurin

Moderatorja e emisionit sportiv “Ora e Sportit” Albana Bejko në një intervistë me Rudina Dembacaj ka treguar një eksperiencë disi të çuditshme në Amsterdam. Ajo...

Të kesh Çiljetën shoqe qenka fat! Këngëtarja tregon si u bë detektive e shoqeve

Një drekë e ngrohtë për festën e Bajramit ishte organizuar sot tek “E diell” ku ishin mbledhur disa personazhe të njohur për të festuar. Një...

‘Herë afër, herë larg’, Getoari i zbulon destinacionin ‘sekret’ Luanës

Luana Vjollca ka publikuar disa foto mjaft tërhéqëse në profilin e saj në Instagram, pa treguar destinacionin. Ajo shfaqet e veshur mjaft sportive në taracën...

‘Ova’ rréfehet për shqiptarët: Filmi më bëri të njohur, ja me cilat VIP-a njoh

“Mrekullia në qelinë Nr.7″ është filmi më i suksesshëm i momentit në Netflix, i cili ka prékur zemrat e të gjithëve. Në rolin kryesor si...