Ballina Showbiz Një baba si Elgiti! Ja si po përgatit ai ardhjen në jetë...

Një baba si Elgiti! Ja si po përgatit ai ardhjen në jetë të djalit të tij (VIDEO)

Shumë shpejt, Elgit Doda dhe Klea Huta do të bëhen prindër për herë të parë.

Klea është futur në muajin e 9-të të pritjes së ëmbël dhe bebushi pritet të vijë në jetë nga dita në ditë.

Çifti do të bëhet me djalë dhe tashmë kanë bërë të gjitha përgatitjet për të shkuar në maternitet dhe gjithashtu për të pritur të voglin në shtëpi.

Vetëm disa ditë më parë, Klea ndau e emocionuar në Youtube përgatitjet e çantës së maternitetit, ndërsa tregoi se po e presin me padyshim të voglin e tyre.

Madje, Elgiti i ka bërë gati edhe vendin e pasagjerit në sediljen e pasme të makinës së tij, për të qenë tamam gati për të birin.

Në InstaStory, ai ndau një video të ëmbël ku tregonte përgatitjet e fundit për bebushin.Elgiti dhe Klea prindër për herë të parë, këngëtari bën deklaratën ...

“Kur mezi pret të jetë pasagjer”- shkruante Elgiti krahas videos, duke lënë të kuptohet se s’po i pritet derisa djali të vijë në jetë.

Çifti e ka zgjedhur emrin e bebushit, mirëpo kanë vendosur të na lënë kuriozë derisa ai të vijë në jetë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Çfarë është “Imuniteti i Tufës” dhe a mund ta fitojmë lùftën kundër COVID-19 përmes tij?

Është krijuar ideja sikur “Imuniteti i tufës” mund të na shpëtojë në lùftën ndaj koronavìrusit. Shumë mjekë dhe studiues thonë në fakt se ne ta...

Habit moderatorja e njohur: Piva hàshash dhe e kuptova që nuk e doja të dashurin

Moderatorja e emisionit sportiv “Ora e Sportit” Albana Bejko në një intervistë me Rudina Dembacaj ka treguar një eksperiencë disi të çuditshme në Amsterdam. Ajo...

Të kesh Çiljetën shoqe qenka fat! Këngëtarja tregon si u bë detektive e shoqeve

Një drekë e ngrohtë për festën e Bajramit ishte organizuar sot tek “E diell” ku ishin mbledhur disa personazhe të njohur për të festuar. Një...

‘Herë afër, herë larg’, Getoari i zbulon destinacionin ‘sekret’ Luanës

Luana Vjollca ka publikuar disa foto mjaft tërhéqëse në profilin e saj në Instagram, pa treguar destinacionin. Ajo shfaqet e veshur mjaft sportive në taracën...

‘Ova’ rréfehet për shqiptarët: Filmi më bëri të njohur, ja me cilat VIP-a njoh

“Mrekullia në qelinë Nr.7″ është filmi më i suksesshëm i momentit në Netflix, i cili ka prékur zemrat e të gjithëve. Në rolin kryesor si...