Ballina Showbiz Klaudia Pepa sapo lançoi sfidën e re dhe Instagrami po 'zien'

Klaudia Pepa sapo lançoi sfidën e re dhe Instagrami po ‘zien’

Tashmë që sfidat në rrjete sociale janë kthyer në trend, balerina Klaudia Pepa ka menduar të nisë sfidën e saj në Instagram.

Bukuroshja elegante dhe e zhdërvjellët ka ndarë me ndjékësit një foto ku shfaqet e pozicionuar me kokë poshtë, me duart në tokë dhe këmbët në dy faqe muri përballë njëra-tjetrës. Voila! Kjo është sfida më e re e internetit.

Balerina ka ftuar të gjithë ata që munden, t’i përgjigjen kësaj sfide duke i dërguar edhe foto Klaudias.Klaudia Pepa 😍😍😍 Partecipa anche Tu alla #trevigliochallenge e divertiamoci insieme!! Imita il post 🥰 - realizzane uno simile - postalo nella tua galleria o nelle tue storie. - tagga me, @cctreviglio e @influ_endo - inserisci #trevigliochallenge Per le foto più belle tanti buoni in palio!! •••••••• Merr pjese edhe ti ne #trevigliochallenge te kenaqemi se bashku!!! -Realizo nje foto te ngjashme -postoje ne galleri ose ne story -me bej tag mua, @cctreviglio @influ_endo me hashtag #trevigliochallenge 😍 Photo shared by Klaudia Pepa on May 19, 2020 tagging @influ_endo, and @cctreviglio. Image may contain: one or more people

Të shumtë janë personat që janë vënë në lëvizje nga sfida e re, ndërsa fotot e tyre balerina i ka ndàrë në InstaStory.

Kjo sfidë është jo vetëm argëtuese, për të bën mirë edhe për të lëvizur paksa, pas një karantine dembele që kishim të gjithë.

Prej kohësh Klaudia Pepa është shpërngulur në Itali, ku po ndjék karrierën e saj si balerinë dhe është kthyer në një ndër emrat më të njohur, duke bërë krenar popullin shqiptar.Klaudia Pepa Le donne forti sono come uragani. Diventano indomabili, quasi irraggiungibili. Non si fermano davanti a nulla. Sono discrete e amano quasi in segreto. Hanno sguardi sicuri e il cuore pieno di lividi. Sorridono e ingoiano lacrime. Loro, sono le donne che fanno la differenza.
•••Mi piaceva questa frase di #LunaDelGrande••• ❤️ @deha_fashion Photo shared by Klaudia Pepa on May 03, 2020 tagging @deha_fashion. Image may contain: 2 people

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Çfarë është “Imuniteti i Tufës” dhe a mund ta fitojmë lùftën kundër COVID-19 përmes tij?

Është krijuar ideja sikur “Imuniteti i tufës” mund të na shpëtojë në lùftën ndaj koronavìrusit. Shumë mjekë dhe studiues thonë në fakt se ne ta...

Habit moderatorja e njohur: Piva hàshash dhe e kuptova që nuk e doja të dashurin

Moderatorja e emisionit sportiv “Ora e Sportit” Albana Bejko në një intervistë me Rudina Dembacaj ka treguar një eksperiencë disi të çuditshme në Amsterdam. Ajo...

Të kesh Çiljetën shoqe qenka fat! Këngëtarja tregon si u bë detektive e shoqeve

Një drekë e ngrohtë për festën e Bajramit ishte organizuar sot tek “E diell” ku ishin mbledhur disa personazhe të njohur për të festuar. Një...

‘Herë afër, herë larg’, Getoari i zbulon destinacionin ‘sekret’ Luanës

Luana Vjollca ka publikuar disa foto mjaft tërhéqëse në profilin e saj në Instagram, pa treguar destinacionin. Ajo shfaqet e veshur mjaft sportive në taracën...

‘Ova’ rréfehet për shqiptarët: Filmi më bëri të njohur, ja me cilat VIP-a njoh

“Mrekullia në qelinë Nr.7″ është filmi më i suksesshëm i momentit në Netflix, i cili ka prékur zemrat e të gjithëve. Në rolin kryesor si...