Ballina Showbiz Ilda Bejleri u pa përkrah Ardit Gjebresë, ja cila ishte arsyeja

Ilda Bejleri u pa përkrah Ardit Gjebresë, ja cila ishte arsyeja

Ditën e djeshme kryefjala e lajmeve ishte Ilda Bejleri, e cila u përfol se po linte “Top Channel” për t’u larguar në “Tv Klan” përkrah Ardit Gjebresë.

Ka qenë një video që po qarkulloi që bëri që të gjithë të spekulonin pikërisht këtë gjë. Por burime për “Anabel” kanë treguar të kundërtën. Në fakt prezenca e Ilda Bejlerit lidhet me një event special që do të ndodhë tek “E Diela Shqiptare”.

Emisioni rreth orës 18:00 do të shndërrohet në një sfilatë e organizuar nga Joni Peçi, ku do të jenë të pranishëm me dhjetëra personazhe të njohur shqiptarë.

Përpos Ilda Bejleri do të ketë edhe të ftuar të tjerë të rëndësishëm si: Inva Mula, Aurela Gaçe, Eli Fara Enada dhe Gerd Vaso, Bora Zemani, Xhensila Myrtezaj etj.

Thuhet se sfilata do të përshkruajë të gjitha ndjesitë e përjetuara gjatë kësaj periudhe të vështirë.

Pra, Ilda Bejleri për momentin nuk ka ndërmend që të “braktisë” Top Channel siç u përfol dje, por ajo do vazhdojë të prezantojë krah Edi Manushit tek “Procesi Sportiv”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Çfarë është “Imuniteti i Tufës” dhe a mund ta fitojmë lùftën kundër COVID-19 përmes tij?

Është krijuar ideja sikur “Imuniteti i tufës” mund të na shpëtojë në lùftën ndaj koronavìrusit. Shumë mjekë dhe studiues thonë në fakt se ne ta...

Habit moderatorja e njohur: Piva hàshash dhe e kuptova që nuk e doja të dashurin

Moderatorja e emisionit sportiv “Ora e Sportit” Albana Bejko në një intervistë me Rudina Dembacaj ka treguar një eksperiencë disi të çuditshme në Amsterdam. Ajo...

Të kesh Çiljetën shoqe qenka fat! Këngëtarja tregon si u bë detektive e shoqeve

Një drekë e ngrohtë për festën e Bajramit ishte organizuar sot tek “E diell” ku ishin mbledhur disa personazhe të njohur për të festuar. Një...

‘Herë afër, herë larg’, Getoari i zbulon destinacionin ‘sekret’ Luanës

Luana Vjollca ka publikuar disa foto mjaft tërhéqëse në profilin e saj në Instagram, pa treguar destinacionin. Ajo shfaqet e veshur mjaft sportive në taracën...

‘Ova’ rréfehet për shqiptarët: Filmi më bëri të njohur, ja me cilat VIP-a njoh

“Mrekullia në qelinë Nr.7″ është filmi më i suksesshëm i momentit në Netflix, i cili ka prékur zemrat e të gjithëve. Në rolin kryesor si...